מוסך מורשה רנו וניסאן - המכונן

מוסך מורשה רנו וניסאן - המכונן

יום שבת, 3 במאי 2014

אילו רכבי רנו נפוצים בישראל והיכן תוכלו לטפל בהם כראוי ?

חברת "רנו" אשר נקראת על שמו של לואי רנו, הינה חברת רכבים צרפתית מצליחה וותיקה. החברה נוסדה בשנת 1899 והיא משתפת פעולה עם חברת הרכבים היפנית - ניסאן.

מכוניות הרנו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכבישי ארצנו ויש להן יתרונות רבים: הן בטיחותיות, מרשימות, מרווחות, כוללות מערכת נעילת גלגלים, כריות אוויר ועוד. חשוב לבצע את הטיפולים רק במוסכי רנו מורשים. בין המוסכים המורשים תוכלו למצוא את מוסך המכונן אשר נמצא בתל אביב.

מוסך המכונן הינו מוסך וותיק אשר קיים משנת 1971. במהלך השנים, צברו עובדי המוסך ניסיון נרחב והם מספקים שירותי מכונאות רכב, שירותי חשמלאות רכב, שירותי פחחות וצבע, איתור תקלות לכלי רכב, שירותי מיזוג אוויר ועוד.

מוסך המכונן מקפיד לפעול על פי הוראות היצרן, משתמש אך ורק בחלפים אשר עומדים בדרישותיו ומספק אחריות של שנה עבור הרכבות או החלפות חלקים.  במידה ותפנו אל מוסך המכונן, תקבלו שירות אמין, מקצועי ויחס אישי. כמו כן, העובדים יאספו את הרכב ממקום העבודה שלכם  ללא תשלום.

אילו דגמים תוכלו לרכוש מחברת רנו ? מגוון דגמים איכותיים, נוחים ומרשימים !


אם אתם מעוניינים לרכוש מכונית מחברת רנו, תוכלו לבחור בין מספר דגמים איכותיים. בין מגוון הדגמים תוכלו למצוא את: רנו לוגאן MCV, רנו סימבול, רנו קנגו ורנו פלואנס.

יבואני החברה מייבאים מכוניות רנו רבות ומשווקים אותן לחברות ליניסנג, חברות אשר משתמשות ברכבי עבודה (לצורך עבודה שוטפת) וכמובן - לקוחות פרטיים.

רנו לוגאן MCV הינו רכב גדול אשר מתאים למשפחות גדולות. לדגם זה יש שבעה מושבים מרווחים, תא מטען מרווח וניתן לרכוש אותו בחמישה צבעים כהים.

רנו סימבול הינו רכב נוח ולא יקר. הדגם מתאים למשפחות, כולל מערכות בטיחות איכותיות ותא מטען גדול.

רנו קנגו הינו דגם אשר מתאים לעבודה או לבילויים משפחתיים משום שניתן להכניס אליו ציוד רב ללא כל בעיה. החיסרון של הדגם הוא שרמת זיהום האוויר שלו גבוהה.

רכב מדגם רנו פלואנס הינו דגם משפחתי ואיכותי ביותר.

יתרונות נוספים של מכוניות הרנו – מכוניות שעושות לכם כיף


מכוניות הרנו המשפחתיות והמרשימות הינן אמינות, בטיחותיות ומרווחות ביותר. במידה ותרכשו אותן תוכלו ליהנות מנסיעה מרווחת ונינוחה.

כמו כן, צריכת הדלק שלהן טובה, הן כוללות מזגן איכותי, ניחנות במראה ספורטיבי, מאובזרות כהלכה ובעלות מחיר טוב.

לקבלת מידע נוסף על טיפול ברכבי רנו אתם מוזמנים לבקר באתר  http://www.hamechonen.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה